تبلیغات
Information - نرم افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390
KDE چیست؟ KDE چیست؟ 

محیط KDE نرم افزار قدرتمند رومیزی است که به طور شفاف در شبکه کار کرده و برای کاربران ایستگاههای کاری یونیکس طراحی شده است. KDE بدنبال رفع نیاز به یک محیط آسان برای ایستگاههای کاری یونیکس است ، مانند آنچه در سیستم عامل کامپیوترهای اپل و یا ویندوز می بینید.

 


چالشهای اجرا و پیاده سازیERP در سازمانهای کشور چالشهای اجرا و پیاده سازیERP در سازمانهای کشور 

نظر به هزینه های بسیار بالای پیاده سازی ERP در سازمانها ، اغلب آنها انتظار دارند پس از نصب و راه اندازی ERP بتوانند منافع مورد نظر خود را سریعا از این سیستم کسب کنند و به دنبال آن کاهش چشمگیر هزینه ها را داشته باشند.

 


لینوکس و سودای جایگزینی ویندوز لینوکس و سودای جایگزینی ویندوز 

آیا یک کاربر دلسرد ویندوز میتواند از مایکروسافت دوری کند‚ لینوکس با وجود اصلاحات بسیار، همچنان پیچیده است ممکن است از در اختیار داشتن ویندوز XP بسیار راضی باشید اما این ویندوز نقاط ضعف فراوانی دارد.

 


مقدمه ای بر سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) مقدمه ای بر سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) 

CMSبه شما کمک می کند تا مطالب خود را ایجاد و در یک منبع مشترک ذخیره سازی نمایید، و محتویات متنی و تصویری سایت خود را به صورت کاملاً پویا و onlineبروزرسانی کنید.

 


ایجاد نام های تجاری قوی ایجاد نام های تجاری قوی 

نام تجاری بخشی از ویژگی های عملیاتی و هیجانی (احساسی)است که مشتری به یک کالا یا خدمات نسبت می دهد.

 


راز موفقیت بیل گیتس راز موفقیت بیل گیتس 

از آنجا که بیل گیتس به عنوان مدیری نمونه و موفق در عرصه فعالیت های اقتصادی بین المللی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، نگاهی هرچند کوتاه به عوامل تاثیرگذار در توفیق جهانی این مدیر توانا و همکاران او بدون شک می تواند برای مدیرانی که در اندیشه دستیابی به راهکارهای کاربردی برای موفقیت بیشتر سازمان خود هستند، الگویی کارآمد باشد.

 


آشنایی با پروتکل SSL و عملکرد آن 

(SSL یا Secure Socket Layer) راه حلی جهت برقراری ارتباطات ایمن میان یک سرویس دهنده و یک سرویس گیرنده است که توسط شرکت Netscape ارایه شده است.

 


پروژه فدورا و آشنایی با Fedora Core 2 پروژه فدورا و آشنایی با Fedora Core 2 

Fedora نام پروژه ای است که هدف آن توسعه برنامه های کاربردی به شکل Add-on برای لینوکس ردهت بوده است...

 


ERP چیست ERP چیست 

ERP مخفف کلمات Enterprise Resource Planing است و Enterprise مهمترین بخش آن است. در واقع ERP تلاش می کند تا تمام دپارتمانها و فعالیتها بر روی یک نرم افزار هدایت کننده به صورت متمرکز و یکپارچه قرار گیرد.

 


اصول طراحی صفحات وب اصول طراحی صفحات وب 

چگونه یک مشتری جنس مورد نظر خود را شناسایی و ردیابی میکند، و احتمالا پیشنهادات خوبی را برای فروش بر روی صفحه وب ارایه میدهد؟

 


شبکه های رایانه ای شبکه های رایانه ای 

هرگاه بتوانیم بین یک سری از رایانه ها و وسایل جانبی آنها ارتباط برقرار کنیم، بطوری که همه ی آنها تحت یک سیستم عامل و یک قرارداد (پروتکل) کار نمایند آنگاه یک شبکه ی رایانه ای داریم.

 


برای هر کاری، سایتی در اینترنت وجود دارد برای هر کاری، سایتی در اینترنت وجود دارد 

اینترنت به طور مداوم در حال تحول است. نحوه استفاده مردم از اینترنت نیز در حال تغییر است. به عنوان مثال، سایت، A9.com، متعلق به شرکت آمازون، شما را قادر می سازد حتی محتوای کتاب ها را نیز جستجو کنید و سایت Craigslist.com، اطلاعات را در محدوده ای بسیار محلی در اختیار شما قرار می دهد.

 


فن آوری اطلاعات و ارتباطات فن آوری اطلاعات و ارتباطات 

امروزه به کمتر سازمانی بر می خوریم که بحث فناوری اطلاعات و ارتباطات در آنجا مطرح نبوده و به یکی از دغدغه های مدیران آن مبدل نشده باشد. در دنیای کنونی، دیگر کارشناسان و مدیران، بدون تسلط و آشنایی با دانش فناوری اطلاعات، راه سخت تری را نسبت به سایر مدیران هم تراز خود در پیش رو دارند. بدیهی است که فرصت های زیادی را هم ممکن است از دست بدهند و یا ناخودآگاه در اختیار رقبا قرار دهند.

 


پورتال چیست پورتال چیست 

نام پورتال ها را زیاد شنیده ایم، اما شاید برای برخی از ما این سیوال پیش آمده باشد که واقعا یک پورتال چیست؟

 


ویروس و ضدویروس ویروس و ضدویروس 

حجم عظیم ویروس ها، کرم ها، ایرادات نرم افزارها و تهدیدهای ناشی از آنها، نرم افزارهای ضدویروس را تبدیل به یکی از ابزارهای لازم برای همه کامپیوترها نموده است.

 


راه اندازی وسایل جانبی راه اندازی وسایل جانبی 

از زمانی که سیستم عامل Dos رکن اصلی بیشتر سیستم های کامپیوتری بوده است، برنامه های راه انداز نیز وجود داشته اند. نقشی که این برنامه های راه انداز در کمک به سیستم و وسایل متصل به آن ایفا می کنند واقعا" چشمگیر می باشد، اما روشی که راه اندازها برای انجام وظایفشان به کار می برند با ظهور سیستم عامل ها و فن آوری های جدید دچار تحول شده است.
طبقه بندی: software، 
ارسال توسط Ali sh
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تبلیغات

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

فروشگاه ستاره